Червень 20, 2017

Георгій Тука: Німецький банк KfW допомагатиме з житлом внутрішньо переміщеним особам

В Україні планується відкриття офісу німецького державного банку розвитку KfW, наступного тижня делегація з Німеччини відвідає Україну аби досягти попередніх домовленостей.

Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука під час презентації “Керівних принципів ООН з внутрішнього переміщення” в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

“Наступного тижня буде візит німецької делегації в Київ і буде обговорюватися питання відкриття офісу в Україні цієї фінансової установи з Німеччини. З моєї точки зору, це дуже позитивний сигнал для всієї країни”, – сказав Тука.

Він також зазначив, що, зокрема, офіс банку займатиметься питаннями грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб України, які планують придбати або будувати житло.

“Цей німецький банк працюватиме в двох напрямках: один напрямок – будівництво соціального житла для вимушених переселенців, інший – надання фінансової допомоги для погашення відсотків за іпотекою для будівництва житла переселенців”, – зазначив Тука.

Джерелоhttps://www.ukrinform.ua