Лютий 17, 2016

Георгій Тука: Мінування залізничної колії скоріш за все, це чисто банальний бандитський наїзд на керівників вугільних копалень (Фото)

Сьогодні, 17 лютого, розвідники 24-ї механізованої бригади зафіксували, що залізнична колія між населеними пунктами Оріхове (підконтрольне Україні) та Голубівське (підконтрольне так званій «ЛНР») неподалік станції Сифонове замінована.

З ініціативи Луганської обласної ВЦА залізничний рух на вказаній ділянці було призупинено. Сапери розмінували колію та вилучили 5 тротилових шашок та 4 гранати Ф-1. За думкою фахівців, зазначеного заряду було більш ніж достатньо, щоб зруйнувати колію та пустити під укіс поїзд.

«Зазначеним відрізком залізничної дороги рухаються виключно вантажні поїзди які у більшості своїй перевозять вугілля з окупованої території, – повідомив керівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука. – Скоріш за все, це чисто банальний бандитський наїзд на керівників вугільних копалень, щоб вони платили терористам в обмін на безпечний проїзд. О 14:00 рух по залізничній колії було відновлено. За вказаними фактами приймається рішення щодо порушення кримінального провадження».