Червень 13, 2018

Донеччина

1. В потязі люди впізнають, вітаються. Підійшов чоловік з Горлівки і розповів таке.

За його словами, в області працює злочинне група. Ці люди знаходять мешканців окупованих територій, які стали нащадками банківських рахунків померлих родичів. Пропонуючи допомогу в отриманні спадку, злочинці виманюють у жертви довіреність на отримання коштів і… зникають. Можливо, варто створити якийсь осередок правової допомоги таким людям, аби вони знали, КУДИ треба звертатись, а не користувались послугами шахраїв.

2. Зустріч з Командувачем ООС Сергієм Наєвим та Начальником штабу Валерієм Залужним. Обговорили непростий період зміни умов існування двох областей у зв‘язку з прийняттям нового Закону. Розуміючи всю складність цього моменту (багато нових нормативних документів), запевнив наших військових в повній підтримці як особисто моїй, так і Міністерства в цілому. Командувач подякував керівника сектору в Донецькій області Аллу Назаренко за взаємодію і сміливість. Так, сміливість! Алла відвідує ті населені пункти на лінії розмежування, в яких мало хто буває. Настрій у Командувача бойовий!

3. КПВВ Майорськ

Зі слів прикордонників, останнім часом суттєво зросла кількість підлітків, які приїздять вступати в університети на контрольовану територію!
За вчорашній день через КПВВ пройшло 12 тисяч людей та проїхало 1270 автомобілів. В обох напрямках. Розпочаті роботи з благоустрою КПВВ. За нашими даними, 16 та 17 КПВВ «Горлівка» працювати не буде – сєпари будуть міняти місце розташування блок-посту.
Задоволений наявністю інформаційних матеріалів щодо вступу до університетів! За свідченнями людей, на окуповпній території черга стоїть по 4-6 годин. Зайшовши в намет ДСНС побачили чоловіка, який готувався до ночівлі. З‘ясувалось, у мешканця Горлівки закінився термін дії перепустки. Прикордонники пообіцяли прискорити процес оформлення якнайшвидше.

Люди, які приїздять з окупованої території, з подивом впізнають, вітаються. На жаль, часу для спілкування майже не було…
Логістичний центр тимчасово припинив свою роботу після оприлюднення низки матеріалів, в яких розповідалось про те, що місцевими ділками ГЛЦ перетворений на перевалочну базу. Радує!

Порадувало те, що на дорогах ведуться ремонтні роботи!

Відрядження триває.