Вересень 8, 2016

Докази російської агресії у морській зоні України

Щось не бачу звіту про прес-конференцію щодо вчорашніх подій навкола українського прикордонного катеру. Хочу зазначити, що цю поїздку ініціювало наше Міністерство за підтримки прикордонників задля отримання доказів.

Популісти почнуть волати: які ще докази потрібні, якщо і так все всім відомо?! Не все і не всім. Задля підготовки відповідних міжнародних позовів проти Росії, ми маємо в судах надавати не аргументи “це всім відомо”, а конкретні факти, конкретні свідчення. Саме для цього і була здійснена ця поїздка.

Найближчим часом ми побачимо на власні очі як відбувається покарання за анексію, за заклики до зміни територіального устрою і таке інше. Я розумію, всім хотілось би, аби все це відбувалось швидше. Але, повірте, це – лише початок тих дій, які заплановані нами!

p.s. Хочу подякувати нашим прикордонникам! Молодці! Прийняти участь в цій експедиції хотів і Міністр особисто, і я. Але, це значно б ускладнило організацію подорожі (безпека), тому, прийшлось направити молоду дівчину. Іра витримала весь цей “екстрім” з гідністю.

ДПСУ опублікувала докази російської агресії у морській зоні України –http://m.tyzhden.ua