Січень 22, 2018

Деякі аспекти життя в “молодих республіках”

Братньому “донецькому народу” Кремль щорічно надає фінансової підтримки в розмірі 30-35 млрд.руб. Власних доходів ледь вистачає на здійснення соціальних виплат. Приблизно в таку суму обходиться Росії і утримання “луганського народу” – 30-35 млрд. руб. Власні надходження ледь покривають 22% потреб “молодої республіки”. І це – без затрат на ведення війни проти України!

Видатки обох “народів” стрімко зростають:

Донецький народ Луганський народ
2015 44.5 млрд.руб 28
2016 60 38
2017 68 42

Як бачимо, фінансове навантаження на Кремль зростає з року в рік. Воно було б ще більшим, якби не самодіяльність деяких нардепів-псевдо-патріотів. Завядки псевдо-патріотичним діям “обранців”, експорт в Росію вугілля з боку “молодих республік” зріс з 1.1 млн.тн в 2015 році, до 4,2 млн тн в 2017 році. В чотири рази!

На місцевому ринку (одразу після “деяких дій народних депутатів”) з’явилась така собі компашка ЗАТ “Внешторгсервіс”, афільована з… паном Курченком! Ця компанія стрімко взяла під контроль підприємства на окупованій території. Так, наприклад, вага вантжів, відправлених цією компанією в Росію сягнула більше 200 000 тон.

Тут, мабуть, пан Курченко дистанційно міцно тисне руку пану Грішину&Co. Окрім цього, “Внешторгсервис” опанувала місцеві енергетичні ринки. Звички свої пан Курченко не змінює. Його компанія, з одного боку, заборгувала енергетикам біля 250 млн руб, з другого боку – шахтарям 330 млн руб. Кидає і перших, і других.

Яким чином взагалі здійснюються розрахунки на окупованій території? Росія має в своєму розпорядженні дві “сірі” зони – Абхазія і Південна Осетія. Визнавши ці території, Росія започаткувала свої кореспондентські рахунки в “Сбербанке Республики Абхазия”. В тому ж банку має рахунки і “центральний банк ДНР”. Таким чином, всі розрахунки здійснюються через фінансову установу ще одного псевдо-державного утворення. І все це проходить через систему SWIFT.

Цікаво, що за переміщенням товарів і розрахунки між “народами” відповідальним призначено ту саму фірму “Внешторгсервис” пана Курченка.

Лайно не тоне.