Липень 8, 2018

Черговий брехунець від “фонтану популізму”

– Говорят, «дыра» в пенсионном фонде. Знаете, что значит эта «дыра»? Это значит, что они его просто разворовали! Ну, как может быть «дыра»????

Насправді, «фонтан» далеко не йолоп і чудово розуміє, звідки виникає «дира» в ПФ. Дефіцит ПФ виникає тому, що щомісячні надходження від податку, які ми, працюючі громадяни, щомісячно сплачуємо, не покривають щомісячні видатки на виплати пенсій. «Фонтан» чудово розуміє, що існує лише два способи вирішення проблеми: підняття податкових зборів до ПФ та зменьшення рівня пенсійних виплат.

Але ж, як приємно проїхати по вухах неосвічених прихильників «Фонтану» черговою популістичною струєю…
Решту брехні «Фонтану» про 70 млр, які вже надійшли в бюджет від боротьби з контрабандою, про ВМС, які загоняють танкери в порти… навіть і коментувати не варто – спагетті на вуха!

Знаєте, в бригадах наперсточників в лихі 90-ті, були, так звані, «верхні». Їхнім завданням було заводити довірливу публіку, спонукаючи її до гри. В одній з таких бригад був майстер «верхової їзди»: в клітчастій сорочці з коротким рукавом, парусинових штанях, сандалях на босу ногу і, обов‘язково, з банкою квасу в авосці! Цьому персонажу вдавалось не тільки щаманювати лохів у безвиграшну гру, а й відправляти їх додому за додатковими коштами, аби «відігратись». Одне слово – майстер!

Так і Рабинович, під виглядом «парня в сандалях», затягуює довірливих лохів в ряди своєї «простої народної партії»… Не вистачає лише йому банки квасу!