Березень 1, 2018

Бачу, є люди, які не розуміють суті питання закупівлі газу в Європі

Дам деякі прості пояснення. Що було ДО ТОГО?

1. Ми купували газ безпосередньо у РФ, або її компаній. Це дозволяло росіянам постійно використовувати аргумент ціни та формули розрахунків для здійснення своєї головної мети: формування в Україні про-російського лобі, корумпованого і орієнтованого саме на тісні політико-економічні стосунки з РФ.


2. Маніпулюючи ціною і об”ємами, Росія вимагала (і отримувала) політичні поступки. Приклад – ганебні і злочинні “Харківські угоди”.

Що відбувається зараз?

Україна закуповує газ в ЄС. Звісно, Росія здійснює постачання свого газу в країни ЄС. Але!
Ми не маємо прямих безпосередніх стосунків з Росією! Це ВИКЛЮЧАЄ можливість впливати на нас так, як це відбувалось багато років!

Тим “патріотам”, які шаленіють від одного слова “Росія”:

– спробуйте уявити себе на порозі басейну, вода в який подається з трьох труб: російська, “північна” та “загально-європейська”. В басейні три доріжки. Ви стоїте на краю і розмірковуєте: в якій воді я буду плавати, в російській? Чи в “північній”?

Аби не луснути від розумового навантаження, уявіть собі, що в першій доріжці – вода російська, а в другій та третій – “північна” та “загальна”. Тож, з почуттям зрозумілого полегшення, можете спокійно пірнати і плавати на 2-3 доріжках! А, якщо ви справжній “патріот”, то можете, навіть, з почуттям огиди, тихенько піднирнути на першу доріжку і тихенько помочитись там. Тільки, не забудьте повернутись в вільне плавання на 2-3 доріжку!

Тож, бажаю всім вільного плавання!