Лютий 8, 2016

Георгій Тука: На сьогодні бандформування відчувають суттєву нестачу охочих воювати з території так званих “ЛНР” та “ДНР”

Про це повідомив очільник області Георгій Тука під час спілкування з медіа в рамках зустрічі з народними депутатами – членами міжфракційного об’єднання “ЄвроОптимісти” у Сєвєродонецьку.

«На сьогодні бандформування відчувають суттєву нестачу охочих воювати з території так званих «ЛНР» та «ДНР». Якщо раніше було «ідіотів» вище даху, то тепер ситуація діаметрально протилежна, – зазначив керівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука. – На заміщення використовуються регулярні війська російської армії або найманці. Місцевих все менше і менше. У зв’язку із цим на тому боці почали вдаватися до нетрадиційних методів. Не так давно на одній із шахт на окупованій території з’явилися товариші з автоматами і просто оголосили, що із завтрашнього дня шахта не працює. Таким чином близько двох тисяч людей опинилися без роботи, а їх сім’ї – без засобів для існування. І, ймовірно, частина цих людей від безнадії, повіривши обіцянкам про виплату якихось там зарплат, піде служити до так так званої «армії ЛНР». І такий випадок вже не перший».