Жовтень 3, 2017

Завтра, нарешті, має здійснитись ЧУДО: до ВРУ мають внести Законопроект, який ЗМІ окрестили “Законом про інтеграцію Донбасу”

Нарешті, зникнуть всі спекуляції з боку “експертів” і “політиків”, які “не читали, але засуджуть”, зникнуть спекуляції навколо “тайного документа” (наче, всі законопроекти готуються депутатським гамузом” і, нарешті, всі матимуть можливість ознайомитись з цим документом.


Чого, як мені відомо, не буде в проекті?

На жаль, розробники (дійсно фахові юристи, а не балаболи) не дослухались до моїх порад щодо того, що такий важливий документ, на засадах якого будуть будуватись численні міжнародні позови, такий документ має починатись з ДЕФІНІЦІЙ, тобто, з юридичного визначення понять. Якщо ви вживаєте термін “окупація”, на початку визначте: “окупація – це…”, “окупаційна влада – це…”, “самооборона держави – це…”.

Не розумію такого ставлення. Адже ми маємо за зразок Закон про боротьбу з тероризмом! Невже авторам не зрозуміло, що без чіткого визначення понять, ми заздалегідь наражаємось на океан політичних спекуляцій і юридичних маніпуляцій?

Сподіваюсь, нардепам вистачить часу, аби виправити цю помилку. Щодо змісту… Після вивчення оригіналу!