Липень 29, 2015

Георгій Тука з робочою поїздкою відвідав місто Щастя (Фото)

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука здійснив першу робочу поїздку в м.Щастя, що знаходиться за 20 км від Луганська. Населений пункт, в якому наразі проживає близько 7500 людей, на цьому тижні терористи нещадно обстрілювали з танку, гранатометів та мінометів. У результаті була пошкоджена єдина енергетична «артерія» області ДТЕК Луганська ТЕС.

Керівник області оглянув міську лікарню, школу, зустрівся з директором та персоналом ТЕС і подякував за оперативний ремонт енергоносіїв.

Оглянувши разом з заступником мера міста Володимиром Тюриним Щастинську ЗОШ №1, керівник Луганської обласної ВЦА дав завдання завершити ремонт освітнього закладу до початку навчального року. Відповідні кошти на ці потреби вже виділені.

У Щастинській міській лікарні медичний персонал подякував очільнику області та всім волонтерам за допомогу, яка наразі практично повністю закриває потреби лікарні.

На тепловій електростанції енергетики відзначили, що Луганська область єдина в Україні, в якій не було віяльних відключень.

«Знаючи, в яких умовах вам доводиться працювати, забезпечуючи світлом область, я щиро вдячний вам за вашу роботу», – відзначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

Джерело: http://www.loga.gov.ua