Серпень 30, 2015

З подивом дізнався про чергові “запитання” в пабліку

Упс…

Не маючи змоги постійно стежити за ФБ, з подивом дізнався про чергові “запитання” в пабліку.

Взагалі, ніколи на намагався “задавати запитання” людям, з якими я товаришую, використовуючи соціальні мережі – навіщо??? Аби зайвий раз довести всім, що “всі в лайні, а я – весь в білому”???

Якщо у мене є питання до Бірюкова – телефоную і отримую відповідь. Якщо до Касьянова – теж саме. До Ричкової. До Доніка. До Дейнеги… Без обмежень! Чому пані Оля Решетилова вирішила “запитати” таким чином – загадка для мене. Але… Я приймаю ці “дівочі” правил гри і відповідь дам теж публічно. Вперше і в останнє.

Щодо чергового “мене не прийняв губернатор”, то… ідіть лісом! Я родини не бачу тижнями! З дитиною не маю часу словом прекинутись. А тут: ба – чергова “персона нон-грата” приїхала: все покинь і прийми мене!.. Лісом!

Отже. Цитую:

“George Tuka, не хочете прокоментувати, чим отруїлися ваші охоронці і для чого піднімали паніку? І взагалі які ще задачі виконуює ця рота, окрім охорони вашої персони?”

Мова йде про випадок, коли була поширена інформація про те, що проти бійців підрозділу батальону “Свята Марія” було використано “хімічну зброю” і 10 бійців потрапили до лікарні. Я сам про це дізнався з новин по телебаченню і зателефонувавши в підрозділ, отримав просту відповідь:

– Хтось зламав сайт, вніс це повідомлення і негайно його поширив по всім новостним мережам.

Начебто, все просто і зрозуміло. Але, пані Оля, задає ще й інші питання. Зокрема, щодо моєї охорони та тих завдань, які виконує цей підрозділ.

Отже, про охорону. Дійсно, пані Оля, мене охороняють аж ДВА бійці цього підрозділу, згідно офіційних наказів. Абсолютно офіційно і легально! Так само, як і абсолютно легально і прозоро, командир цього підрозділу є моїм радником.

Може, пані Олю, на ваш розсуд, це надто багато для Голови ВЦА? Чи, може ви вбачаєте в цьому ознаки корупції? А, може, “зрада”???
Відповідь на ваше друге питання, щодо завдань, які виконує підрозділ, ви (при вашій то поінформованості) можете запросто отримати як в штабі ЦСО, так і в штабі АТЦ. Звісна річ, надавати цю інформацію через ФБ вони не будуть. Але, заради “свободи слова”, ви зможете на свій розсуд її викласти но своїй сторінці.

Все дуже просто!

Сподіваюсь, пані Олю, моя віповідь цілком задовольнила вас. Заздегідь, раджу вам “задавати питання” або телефоном (який ви знаєте), або – офіційним шляхом. Не зважаючи на симпатію да вас, втягуватись в публічну маячню дівочої коспірології я більше не буду – не маю ані часу, ані бажання.

p.s. До речі, шанований вами, пані Олю, персонаж під умовню назвою м-м-м-м-м “Пал Палич”, перебуваючи під впливом оковитої, саме одному з моїх охоронців пуляв з АК під ноги. Якщо ваша ласка, пані Олю, відвідайте засідання суду щодо вашого “героя”: дізнаєтесь багато несподіванного. Дізнаєтесь не від “одна бабка сказала”, а з офційних свідчень, даних експертиз, аналізу роумінгу та ще багато чого.

Підкреслюю – ОФІЦІЙНИХ!

— з Ольгою Решетиловою.

Джерело: www.facebook.com/george.tuka