Жовтень 11, 2017

Як працюють інформаційні технології

Не секрет, що частині нашого суспільства дуже кортить отримати факти і докази вселенської зради. Наприклад, Наді Савченко, яка сталевим голосом розповідала про “повний провал зовнішньої політики”. Хоча, жодного факту в підтвердження своєї “залізобетонної позиції” надати не змогла. Отже, Надя і її шанувальники конче потребують аргументів.


Сам я неодноразово ставав жертвою маніпуляцій ЗМІ. Спочатку, реагував болісно. З часом, реагувати перестав – не має сенсу. Приклад.

Ранком одному виданню я кажу: лише після виконання умов, зазначених Указом Президента, можливо поновлення повноцінного режиму перетину лінії зіткнення.
В обід іншому виданню я кажу: поновлення товарних поставок можливо лише за умов, визначених Указом Президента.

Начебто, нічого не змінено в ідеї. Але!

Ранкове інтерв’ю (умовно) поширили 10 видань. Друге – 100! Під заголовком: Тука “ПОНОВЛЕННЯ ТОВАРНИХ ПОСТАВОК МОЖЛИВЕ!”

Навіть російські ЗМІ розповсюдили “зраду”.

Зараз тим самим зайнялась “Європейська правда”, подавши інформацію щодо прийнятої резолюції: ПАРЄ прийняла резолюцію, яка може (!) гіпотетично (!) запустити (а, може і не запустити) механізм зняття політичних санкцій з РФ.

Отака ЗРАДА. “Наді” потирають руки. Але! Що, насправді, відбулось?

“Народною мовою”: Свого часу ПАРЄ прийняла рішення, яке звучить, приблизно, так: до тих пір, доки РФ не припинить анексію Криму, делегація РФ не буде приймати участі в засіданнях ПАРЄ.

Резолюція, яку прийняли сьогодні, звучить (спрощено) таким чином: з Росії можуть бути зняті політичні санкції! В разі припинення анексї Криму. Отака “європейська зрада” і “повний провал зовнішньої політики злочинної влади”.

p.s. Дякую нашій делегації і нашим дипломатам за чудову роботу!