Грудень 8, 2015

Я приїду на “круглий стіл” в адміністрацію Старобільска о 12:00

Так… Щось мене починає втомлювати опека безпеки та різних інших установ: туди не іди, сюди не варто…

Сім персонажів, прийшовши під ВЦА та назбиравши всі можливі камери, зробили собі пі-ар: “Баба Яга – проти!”.

Гаразд.

Промовчав.

Через тиждень три десятки людей прийшли на “Старобільский майдан”.

Чудово.

Знову мені радять – не лізь.

Через тиждень – Старобільске віче!!! Не зважаючи на те, що там не більше 70 осіб, це виставляється, як волевиявлення кількох сотень тисяч мешканців чотирьох районів! І, хоч до мене звертаються самі мешканці району: “Давайте їх розгонимо!” – мовчу. Але… Справа перейшла на особисте.

По-перше, мене починає дратувати те, що всі “резолюції” починаються з фрази “ВИМОГА”! Тобто, не звернення, не пропозиція… Вимога! Отак…

Шановні! А, ви мене з Єфоемовим або Янукоичем не переплутали????

Я не хотів завтра їхати до вас з деяких питань:

– по-перше: будь-яке звернення до мене, яке починається зі слова “ВИМОГА” я особисто сприймаю як образу (так вихований). Від мене “вимагав” Горбачев, Кравчук, Кучма, Симоненко, Янукович…. Задовбали!!!

– по-друге: у вас у всіх була можливість долучити до своєї точки зору мешканців Луганщини. Результат? Шлакоблок набрав біля 30% голосів. Начебто, непоганий результат. Але… На виборах Голови він (шлакоблок) отримує БІЛЬШІСТЬ голосів і проводить свого кандидата! Клас…

Чергова перемога “політичної проституції”! Вітаю “вимагатєлєй”!

Якісь “опекуни” моєї репутації запобігали тому, аби в новинах написали про т.з. “Старобільський майдан”.

Недолуге безглуздя!

Я відношусь до категорії тих “ідіотів”, яких, чим більше намагаєшся зламати, тим більшає їхній спротив. Я – “залізний Тука” не тому, що “залізний”, а тому, що вірю в себе і в свою правоту!

І я доведу вам це завтра. Я приїду на “круглий стіл” в адміністрацію Старобільска о 12:00, як ви і анонсували.

Я буду сам, без охорони.

Я вільно пройду в будівлю ОДА для розмови з вами. І не раджу нікому спробувати мене зупинити!… Цей діалог буде записаний медіа. І вам доведеться зрозуміти: діалог зі мною не можливий зі фрази “вимагаємо”!

Вочевидь, ви і ваші керівники погано знають моє ставлення до подібних “вимагателей”.

Тиражуйте! Збирайте! Колотіть!

Ви мене роздратували. Я приїду. О 12-00. У вас достатньо часу, аби “мобілізувати” свої сили. Ви мене обливаєте брудом за спиною. Знаходяться, серед вас, покидьки, які мене звинувачують в хабарництві, в контрабанді, в бездіяльності… Я всім завтра дам відповідь,

Ховатись не збираюсь. Ви “вимагали” виклик? Я його приймаю.

До завтра.

p.s. Завтра о 09:00 в мене планова нарада. Тому, прошу набратись “революційного терпіння” і, можливо, зачекати мого приїзду. Я обов’язково буду, панове “вимагатєлі”!