Грудень 18, 2015

Випадково натрапив на лінк відео-програми, яка виходить на сайті “Обозреватель” під назвою “Восточний проект” (якщо я не помиляюсь)

Цікаво було почути думку деяких присутніх.

Перше, що мене дивує: на всіх каналах більшість “експертів” – колишні мешканці Донеччини чи Луганщині, які перебрались в Київ.

Я розумію: не всі канали мають фінансову можливість запрошувати на ефіри тих, хто продовжує мешкати в цих регіонах.

Але… мене, як людину, прадіди якої покояться на Байковому цвинтарі міста Києва і яка покинула родину, комфортне існування і переїхала на Схід саме задля того, щоб, в межах своїх можливостей, змінювати життя на Луганщині, мене обговорюють “бійці з режимом”, які покинули свою Малу Батьківщину і перебрались саме в мій рідний Київ… Чи не нонсенс???

Наразі, декілька слів про те, як деякі “ефірні заробітчани” маніпулюють думкою глядачів, які (здебільшого) не володіють реальною інформацією.

Перший приклад:

– “участь Туки в підтримці кандидата в мери, колишнього члена ПР”. Дійсно, багато разів приймав участь в різних публічних заходах разом з діючим мером Сєверодонецька. Це і святкові заходи, і здача в експлуатацію різних об”об’єктів в місті, і культурні заходи. Чому?

По-перше, для мене було дикістю, коли мені розповіли, що обласна влада проводить (наприклад) святкування Дня Енергетиків на одній площі, а міська – на другій. Одна ставить свою ялинку, а інша – другу. Вибачте, але це – містечковий ідіотизм!

По-друге: на всіх цих заходах я закликав місцеву владу залишити “ігри в велику політику”, а займатись каналізацією та освітленням.

По-третє: мер Казаков, який діяв на той час, на виборах виступав як самовисуванець. Чому “студійні критикани” не розповідають, що його конкурентом була людина, яка перед тим кілька років очолювала це саме місто? Людина, яка на 100% належить до “партії Бойка”. Людина, до діяльності якої і у мене особисто, і у правоохоронців є чимало запитань. Варто лише зазначити, що я заблокував проведення заліку на 28 мільйонів щодо комерційної структури, яку очолює конкурент пана Казакова! Отже, новоспечені кияни, критикуючи мене за те, що я (начебто) підтримував діючого мера, пропонували мені підтримувати “мера від Бойка”??? Цікава, цілком “патріотична” позиція.

Вишивата рулить!

– Другий приклад: “Про “хвилю протестів”, яка “прокотилась Луганщиною”.
Чергова маніпуляція з боку моїх “киян”. Ця “хвиля” почалась з пікету сімох осіб в Сєверодонецьку. Фото цієї хвилі я містив на свої сторінці. Окрім нового терміну “гауляйтер”, який “хвиля” запозичила у Плотницького (цікаве співпадіння), мені були вкинуті звинувачення в “геноциді” та в знущанні над мешканцями зруйнованого будинку в Лисичанську.

По-перше, радив би “хвилі”, перш ніж робити плакати англійською, порадитись з тими, хто нею володіє, аби не робити помилок.

По-друге, радив би, перш, ніж використовувати слова іноземного походження, вивчати в словниках їхнє значення, аби не виглядати “обуреною карикатурою”.

По-третє, зазирнувши на сторінку одного з “карикатуристів”, побачив, що Москаль пішов з Луганщини саме тому, що відбулась “революція трьох” (проти Москаля плакат тримали аж троє мітингувальників). І питання щодо компенсації мешканцям будинку вирішено (дуже сподіваюсь) не тому, що я за чотири місяці тричі виносив його на Кабмін, не тому, що шість разів я озвучував його в АПУ і двічі перед Президентом, а тому, що “семеро смелых” вийшли на площу! Хочу вас розчарувати: найближчими днями до “вашої перемоги” мають намір долучитись депутати-імпотенти Бойко та Дунаєв, які будуть вішати лапшу, що, начебто дякуючи їхнім неймовірним зусиллям вдалось домогтись виділення цих коштів! Але й це ще не все, панове “карікатуристи”! Задля більшого оптимізму, до “перемоги над владою” має намір долучитись і Лисичанська міська рада, яка, мабуть разом з вами, безсонними ночами домагалась від “гауляйтера” припинення “геноциду донбаського народу”!!! Оце вже – справжня карикатура!!! )))))) Як ви всі будете ділити “перемогу??? ))))))

Але, як сказав один з балакучих “експертів”, “прокотилась хвиля”!!! Отже, за першою хвилею, має бути друга. Тобто – т.з. “Старобільский майдан”!

Я, як “гауляйтер”, не зміг не звернути уваги на цю подію.

Не буду розповідати про реалії цього явища. Люди протестують, це їхнє право. Щодо кількості. Напередодні, кількість протестувальників була біля 70 чоловік. В день мого приїзду і проведення “круглого столу” кількість була не більше 20 осіб. З офіційного листа, який я зачитав, було зрозуміло, що, серед протестувальників не було жодного діючого бійця “Айдару”. Над протестувальниками майорів прапор пана Ляшка, представник якого за день до того голосував “ЗА” разом з Шлакоблоком. Такі от “вили від радиКалів”. Не буду розповідати про те, що вимоги змінювались від одного протестувальника до іншого, й іноді суперечили між собою.

Мене цікавить інше: я, як справжній “гауляйтер”, мав погодитись з вимогами 25 осіб, в 45-тисячному районі???

Хоча… Якщо Москаля “завалили” троє нескорених, а Кабмін – “семеро смелых”, тоді – да. Але… ну, не Москаль я. І не Кабмін…

– Третій приклад.

Почали учасники обговорювати мій вислів щодо “Піночета”.

Спершу, “відомий блогер” (це що, посада така, чи професія?) заявив що я закликаю до “насильницької зміни конституційного ладу” і що він хоче подивитись на реакцію СБУ на його (“відомого блогера”) заяву. Ну, може я і помиляюсь, але мені здається, що СБУ надасть рекомендації певним медичним установам провести обстеження “відомого блогера”. Хоча б виходячи з його “відомості” (пости на ФБ відвідують 5-20 осіб).

Надалі, цей персонаж заявив, що, на відміну від мене, він “завжди був прихильником персональної відповідальності”… (Схоже, на обстеження можна відправляти і без рекомендацій СБУ).

В кінці кінців, “апофеоз апогея” від “експерта”, “фахівця” і “відомого блогера”:

– “коли відбувалось захоплення СБУ в Луганську”, я казав “дайте мені два гелікоптера і я поховаю сепаратизм під уламками СБУ”!

Красива фраза! Мабуть, довго вибудована “нескореним блогером”.

Дозволю собі лише два зауваження: якщо б надали тобі два гелікоптера, то (мені так здається), то єдине, щоб ти зміг зробити – помити їм шасі. Я дуже сумніваюсь, що “військовий експерт” вміє керувати хоча б одним гелікоптером! Ну, а двома… Хоча, може цей кумедний персонаж є ще й “експертом з одночасного керування гелікоптерами”?.. Двома…

– якби я сам особисто не жбурляв каміння, не возив порожні пляшки, не чатував з кийком на Майдані Незалежності, а волав “дайте мені танк”… Сидів би я зараз зі своєю родиною в своєму рідному Києві, катався би з однієї студії до іншої, і розповідав би всім: от, якби мені дали танк… ні, два танки! Три танки!!! От тоді би я (“військовий ксперт”, “відомий блогер”, “засновник руху і опору”, “підпільник Кіндрат”, “Ковпак Луганський” та “аналітичний центр”) я би їм би всім показав “кузькіну мать”!

p.s. Пан “відомий блогер”! Може, досить вже псувати мій Київ своєю присутністю? Може, варто повернутись на Луганщину і, якщо не здатні на більше, хоч постояти разом з “протестною хвилею”?.. Хоч фон би створили своєю гладкою фігурою, ні?..