Листопад 16, 2015

ВЦА разом з МВС започатковує посилений контроль за такими діями, як незаконні траспортні перевезення, незаконний збір та перевезення металобрухту, деревини, шламу та інше

Хочу запевнити всіх луганчан, що ліквідація блок-постів жодним чином не вплине на рівень безпеки області! Адже, мова іде про ти пости, які були розташовані в тилу. далеко від лінії розмежування.

Водночас має запевнити, що ВЦА разом з МВС започатковує посилений контроль за такими діями, як незаконні траспортні перевезення, незаконний збір та перевезення металобрухту, деревини, шламу та інше.

Те, на що ще недавно силовики “заплющували” очі, буде під особливим контролем. Завтра, після наради, мною буде підписане відповідне Розпорядження та розроблений план заходів.

Я впевнений, що новий очільник Поліції Луганщини Юрій Покиньборода обрав вірний напрямок діяльності – очищення лав співробітників МВС з одночасним посиленням боротьби зі злочинністю, в тому числі- в сфері економіки. Разом з Юрієм, ми намагаємось розробити регіональну Програму підтримки діяльності поліції Луганщини. Таким чином ми намагаємось, з одного боку, позбутись відвертих хабарників та злочинців в лавах МВС, з іншого боку – надати чесним співробітникам додаткових стимулів для подальшої праці.

Я вже маю інформацію про те, що переважна більшість співробітників схвально сприймає таку ініціативу, але, з певною недовірою: “чи не короткострокова це кампанія”? Ні! Це спільна лінія Голови ВЦА і керманича обласної Поліції!

Сподіваюсь, найближчим часом такий процес ми запровадимо і в органах Прокуратури та ДФС.