Квітень 15, 2015

Уже очень похоже на какое-то движение вперед!

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Ініціативною групою підготовлено звернення до Президента України з пропозиціями щодо створення Ради волонтерів в ДФС України та залучення представників волонтерів та громадськості на посади радників .

Прохання всіх, хто поділяє вказану у зверненні пропозицію, зателефонувати за тел. (063) 232-59-02 Осмоловський Денис або повідомити про це на електронну адресу osmolovskyi.pravo@gmail.com для організації підписання колективного листа.

Зверненння вже підтримали такі організації:

ГС “Народна справа” (Денис Осмоловський)

ГО “Волонтерська сотня Доброволя” (Наталья Воронкова)

ГО “Народний тил” (Георгій Тука)

ГО “Підмога.ІНФО” (Олексій Краснощеков)

ГО “Союз ветеранів антитерору” (Максим Музика)

Президенту України

Порошенку П.О.

——————————-

Адміністрація Президента України

Адреса: 01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

Шановний пане Президенте!

Представники волонтерських організацій та громадськості, які в сучасних складних умовах об’єднались та зорганізувались задля дієвої допомоги державі, висловлюють Вам свою повагу та підтримку на шляху економічного зміцнення нашої країни.

Водночас вважаємо за необхідне привернути Вашу увагу до ситуації, яка склалася в економічному секторі державного управління.

В даний час від громадськості та бізнес середовища надходять багато повідомлень про відсутність налагодження будь-якого діалогу влади з бізнесом та про здійснення фіскального тиску на платників податків з боку органів Державної фіскальної служби України.

Це неприпустимо, оскільки в складний час для нашої держави, платники податків є тією активною економічною основою, за допомогою якої існує і розвивається рух волонтерства. Завдяки представникам українського бізнесу фактично здійснюється підтримка системи прямого фінансування волонтерських проектів, які спрямовані на розвиток економіки та зміцнення обороноздатності держави.

Запорукою розвитку фінансової та матеріальної підтримки волонтерського руху є, перш за все, фінансова та правова стабільність діяльності платників податків, які виявились небайдужими у своєму прагненні допомагати державі через сприяння волонтерському руху.

Настав час докорінно змінювати підхід формування діяльності органів державної влади, зокрема, Державної фіскальної служби направивши їх зусилля на підтримку народу та зміцнення державності.

Якість взаємовідносин влади та платників податків залежить, перш за все, від якості проведення реформ в Державній фіскальній службі України, в тому числі, кадрових.

Як показала практика, залучення представників громадськості та громадських активістів до процесу реформ є позитивно сприятливим фактором для діяльності будь-якої державної установи. Яскравим прикладом залучення громадськості до діяльності державних органів є створення та діяльність Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, а також діяльність представників волонтерських організацій безпосередньо в даному Міністерстві.

Вважаємо, що реалізація аналогічного механізму в Державній фіскальній службі України, зокрема, в підрозділах митної справи та податкової міліції, буде лише позитивно сприйнята бізнес середовищем і допоможе у дієвий спосіб налагодити діалог держави з платниками податків.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо:

– розглянути можливість залучення на посади радників Голови ДФС (голів у областях, м. Києві), у тому числі, в підрозділах митної справи та податкової міліції представників громадськості і волонтерських організацій та створення відповідної Ради волонтерів при ДФС України;

– забезпечити доступ громадських та волонтерських організацій до участі в конкурсному відборі кандидатів на посади радників;

– наділити радників Голови ДФС від представників громадськості та волонтерських організацій відповідними повноваженнями у необхідному обсязі, який дозволить запроваджувати дієві реформи та на постійній основі налагодити дієвий діалог між платниками податків та підрозділами ДФС України.