Листопад 17, 2017

Георгій Тука: Путіна не варто заганяти в глухий кут, є варіант краще (Інтерв’ю)

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб ГЕОРГІЙ ТУКА у другій частині інтерв’ю “Апострофу” розповів, як слід трактувати заяви представників США та ОБСЄ щодо врегулювання конфлікту на Сході України, чи потрібен Росії Донбас, а також про власне ставлення до протестів у Києві й те, скільки платять їх учасникам.

Читати далі

Жовтень 16, 2017

Силовики нададуть пропозиції РНБО щодо нового формату операції на Донбасі (Інтерв’ю)

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У Верховній Раді 6 жовтня, попри димові шашки і блокування трибуни, все ж таки вдалося протягнути у першому читанні президентський законопроект про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях, який в народі називають законопроект про реінтеграцію Донбасу. Проте, у багатьох залишилися запитання, на які поки що немає відповідей. Незрозумілим на сьогодні є те, яке ж буде кінцеве юридичне формулювання щодо військової операції на Сході країни, захисту наших бійців на міжнародному рівні, статусу наших громадян, які воюють на боці ОРДЛО тощо. Ці та інші запитання УНН поставили заступникові міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгію Туці.

Читати далі

Серпень 14, 2017

Георгій Тука на програмі “Велике інтерв’ю” з Оленою Кирик (Відео)

Гість програми “Велике інтерв’ю” з Оленою Кирик: заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука. Обговорювані теми:

Читати далі

Серпень 2, 2017

Георгій Тука у програмі “Велике інтерв’ю” (Відео)

Гість “Великого інтерв’ю” з Оленою Кірик – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука. Теми обговорення:

Читати далі

Червень 30, 2017

Георгій Тука: Хтось бажає зараз оголосити Росії війну? Є такі “хоробрі серця”? (Інтерв’ю)

Один з найважливіших документів сучасної України готується у найбільш таємничих умовах.

РНБО, у стінах якої пишеться відповідний законопроект про новий формат АТО та повернення окупованого Донбасу, на запит журналіста “Української правди” не вказало жодного прізвища осіб, які долучені до розробки проекту.

Читати далі