Січень 11, 2018

Белфаст

Чотири – п‘ять зустрічей щоденно: з юніоністами, з націоналістами, з урядовцями…
Кожна розмова екстраполюється на нашу реальність. За час конфлікту за гратами опинились біля … 25 000 членів ІРА (Ірландської Республіканської Армії). І, біля, 12 000 юніоністів (прибічників Британії). У кожного свій біль, своя правда і свій погляд у майбутнє. Об‘єднує єдине – прагнення миру.
Читати далі

Грудень 13, 2017

Ранком взяв участь в підсумковому круглому столі, який організував Національний інститут стратегічних досліджень

Тема: доповідь про результати, спільного з НАТО та МінТОТ, проекту «Паспорт безпеки України: національний та регіональний вимір». Матеріали попередні, тому оприлюднювати не стану. Перші враження:

Читати далі

Грудень 7, 2017

Георгій Тука взяв участь у круглому столі «Хорватський досвід в сфері протимінної діяльності та можливість його адаптації/впровадження в Україні»

В рамках візиту делегації з Хорватського центру протимінної діяльності (CROMAC) у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) відбувся круглий стіл «Хорватський досвід в сфері протимінної діяльності та можливість його адаптації/впровадження в Україні».

Читати далі

Липень 5, 2017

Георгій Тука взяв участь у круглому столі в рамках всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності» (Фото)

5 липня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України взяв участь у круглому столі в рамках всеукраїнської ініціативи «Міста солідарності». Захід присвячений першій річниці ініціативи, в якій Маріуполь став першим містом в Україні з подібною відзнакою – за дух солідарності громади і прийняття понад 100 тисяч переселенців від початку конфлікту.

Читати далі