Листопад 9, 2015

Система розподілу коштів, яку я вимагаю неодмінно дотримуватись

На фото – Сватівська лікарня, та “відомий” пошкоджений будинок

Відновлювальні роботи тривають навіть в сутінках.

Складається враження, що та система розподілу коштів, яку я вимагаю неодмінно дотримуватись, подобається далеко не всім. Відчувається певний супротив робітників середньої ланки, адміністративних співробітників, виконавців. Хтось “стучить” в Київ, хтось -скиглить тут, на місці.

Система дуже проста:

– кожний об”єкт досліджується експертами з різних міст України

– складається звіт про ушкодження, смєта та проект

– все це відправляється в Київ в “МінРегіонБуд” для перевірки

Лише після цього підрядник приступає до виконання робіт. Єдиним розпорядником коштів є обласне Управління капітального будівництва, яким опікується створена Служба внутрішнього аудиту.

На перший погляд, це виглядає дуже довгим та неефективним шляхом. Але, співпраця з Києвом іде так злагоджено, що максимальна затримка триває не більше 12 годин! Двічі на добу о 08:00 та о 17:00 іде обмін даними.

Впевнений – такий алгоритм мінімізує розкрадання коштів бюджету! Всім ходокам “від поважних людей” мушу відповісти: прошу, заходьте на об”об’єкти, але… на загальних засадах! Всім “зацікавленим особам” з числа чиновників: всі ваші “підходи” мені відомі і моє терпіння не безмежне. Або ви зрозумієте, що СИСТЕМА змінена, або… звільнення.

Сьогодні має розпочатись виплата населенню компенсацій з тих 4 мільйонів, які виділила область. Перший транш в 10 мільйонів вже “розписаний” районною Радою.

Вчора отримав дзвінок від Голови ДАК “Хліб України”:

– Хочемо у вас провести спільну нараду щодо подальшої долі Ново-Айдарського елеватора.

Звісна річ, я погодився.

А зараз, щойно о 08:15 отримав повідомлення про те, що на елеватор прибула “приватна охоронна фірма, яка блокує роботу підприємства”. І все

це – після мого листа до Голови СБУ та Генерального Прокурора!