Травень 6, 2016

Сьогодні відбулась перша, з анонсованих мною зустрічей керівництва Міністерства з волонтерами

Три моменти.

Перший: як я і прогнозував, зустріч почалась з атаки на Міністра. До речі, Вадим Черниш не мав бути на цій зустрічі. Збирав її я. Але, як він побачив, яка кількість людей прийшла і що люди вимагають пояснень щодо невдалої спроби першої зустрічі, Вадим не став ховатись, а відклавши всі узгоджені справи, приєднався до нас. Всі непорозуміння були вирішені за 5 хвилин!

Другий: Вадим дуже детально і щиро розповів і про наші справи, і про наші перспективи і про наше бачення майбутнього. Підкреслюю – наше, з Міністром, спільне бачення!

Третій: вже після зустрічі, моя близька подруга волонтер-нардеп підійшла і на вухо мені прошепотіла: “Джорж! І все-таки, я тебе прошу – не кажи про торгівлю з Ордою…”.

Подруга моя! Я тебе люблю і ціную за твою щирість! Ти – така сама “колючка”, як і я. Тому, не проси мене. Я завжди казав те, що думаю. Робив це щиро і відверто. Навіть, якщо це і не подобається комусь. Вибач, але і надалі казатиму те, що думаю, що відчуваю. Навіть, якщо це і дискусійні питання.

p.s. Ввечері всією “бандою” зіжрали дві піци у АТОшників в “Метрограді”. Неймовірне відчуття: наче “машина часу” перенесла на рік-півтора назад. Знов в оточенні банди друзів! )))