Лютий 12, 2016

Щойно завершився ефір у Савіка Шустера (Відео)

Важко.

Перша частина – історія про Дебальцево. В студії – Герої України. Мої сини. Частка самого себе.

Студія вітає хлопці стоячи. Оплески.

Хлопці виходять і… все, війна закінчилась, війни немає: всем спасибо, все свободны.

На сцені ПОЛІТИКИ: депутати, громадські активісти… І понеслось: вибори-перевибри, недовибори. Чергові-позачергові. Схід-Захід…Коаліція – шмалоція…

Як у мене все всередені клокотало! Як я хотів сказати ім всім ЩО я про них думаю… Не дав

Савік слова. Мабуть, відчував – комплементів не буде.

В кінці програми я отримав-таки слово, і тут… я не втримався. Сказав і про війну, і про депутатів, і про демократію, і корупцію, і про реформаторів… Майже все, що тримав в собі.

Майже, бо ще б хвилина і поліз би їх всіх розганяти силоміць!

Начебто, випустив пару. А що толку?

Отримав повідомлення: два придурки (а, як їх ще назвати?), які очолюють силові відомства в області, вигадали лякалку “Тука збирає таємну групу кілерів, аби зачистити область.” І самі в неї так повірили, що вигадали ще й наступне: “Першим в списку Туки фігурує… один з цих двох йолопів!”. Ну, хоч плач, хоч смійся… Хоч в лікарню їх відправляй від перевтоми…

Друге повідомлення: один з “пильних” моїх заступників надіслав в Київ доповідну про те, що “мій перший заступник сконцентрував в своїх руках всі фінансові потоки в області.”

По-перше, не мій перший заступник, а я. Я сам.

По-друге: ще не всі. Але, сконцентрую всі!

По-третє: цей “крик душі” викликаний лише тим, що маючи інсайдерську інформацію про систематичне розкрадання бюджетних коштів своїми підлеглими, і не маючи можливості це задокументувати (і кому це поручити, одному з двох йолопів, заради яких я кіллерів шукаю???), я зробив інакше: я зробив структурні зміні в ВЦА, вивівши фінансові потоки з-під контролю “откатчиков”! Про цей “сюрприз” я вже писав.

Панове! У вас є час до вівторка, аби покласти мені на стіл ваші заяви про звільнення “за власним бажанням”.

Я знаю, що ви уважно стежите за моїми постами. І ви, ті що “в теме”, зрозумієте, кого саме я маю на увазі. Фінансово-житлово-комунально-господарська група – на вихід! Не будіть лихо, бо підете на поліграф.