Серпень 31, 2016

Щодо ідеї про проведення референдуму “чи варто нам повертати Донбас і Крим”

Дуже важко стримувати емоції. Моє ставлення – категоричне “НІ”! І мовчати про своє несприйняття такої позиції я не буду.

По-перше.

Я особисто (як людина) таку позицію сприймаю як боягузливу і зрадницьку. Зрадницьку по відношенню до ДЕРЖАВИ Україна, зрадницьку по відношенню до тих її громадян, які не займаються політикою, а, зі зброєю в руках, боронять ДЕРЖАВУ. Саме ДЕРЖАВУ, а не Уряд, не Президента, не Верховну Раду.

По-друге.

Такі заяви є зрадницькими по відношенню до тих українців, які живуть на окупованій території і мріють про Україну. Хто вам, бовтуни кляті, сказав, що “нас там всі ненавидять”?! Ви самі там були? Ви розмовляли з людьми?! Ви знаєте їхні настрої?

Зараз ви, безвідповідальні політикани, почнете мені докоряти, мовляв “всі, хто хотів бути з Україною, вже виїхали звідти”. Всі?! А скільки тих, хто хоче жити в Україні виїхали і повернулись? Що ви зробили для цих людей?! Ніхєра!!! От і вимушена величезна кількість людей повертатись під обстріли, під владу терористів. А скільки людей не мають можливості переїхати з різних причин?! Що ви про все це знаєте?!! НІЧОГО!!!

По-третє.

А, чи передбачені таки “референдуми” Конституцією? Я не правник, але мені здається – ні.

Українці Донбасу! Заспокойтесь – ніхто кидати вас напризволяще не збирається!!! Не звертайте уваги на ганебне базікання, безвідповідальних балакунів!

ДОНБАС – УКРАЇНА!