Березень 24, 2018

Совсем спятили, «георгиевские обезьяны с гранатой»!..

В то время, как Украина спасает от затопления шахты Донбасса, лидеры «народа Донбасса» решили затопить и ту шахту «Юнком», в которой был произведен подземный ядерный взрыв.

Читати далі

Березень 23, 2018

Захисники Савченко обрали цікаву тактику

Грунтуючись на геніальній нормі Закону, згідно якої, проводити НСРД (негласні слідчі/розшукові дії) щодо нардепа можна виключно після зняття з нього недоторканості, адвокати будуть бити на те, що відео-матеріали “нашей Наді” не можуть бути використані в суді в якості доказів.

Читати далі

Березень 21, 2018

Команда «Миротворця» працює, працює і працює!

В той час, як одні тягнуть з окуповпного Донбасу зброю.

В той час, як другі, посварившись з розсудком, проводять власний «сюреалізм».

В той час, як треті розривають країну з середени.

Читати далі

Березень 19, 2018

Недолуге законодавство

Почитав матеріал, передивився відео… і так стало боляче.

З двох причин.

Перша: молода людина, якій ми з вами маємо бути вдячні за свій мирний спосіб життя, Герой України, Народний Герой, ця людина виявилась наодинці з проблемою. Грунтуючись на фрагменті переписки, якій міцститься в матеріалі, Влад розумів, що вскочив в халепу, шукав підтримки і… не знайшов. Дуже боляче!..

Читати далі

Березень 19, 2018

Консолідація Заходу перед Російською загрозою: збіг обставин чи закономірність?

13 березня на сайті поважної організації Atlantic Councіl (Атлантична Рада) була опублікована стаття Пітера Дікенсона “Від Криму до Солсбері: час визнати глобальну гібридну війну Путіна”.

Читати далі

Березень 19, 2018

Тримаю в руках два листа

В одному, ВЦА просить відмінити звільнення від сплати податку на землю ті об‘єкти, які розташовані вздовж лінії зіткнення. Розумію обгрунтування: ці податки складають левову частку місцевих бюджетів. В деяких – до 75%. Виходить, місцеві ОТГ позбавлені джерел існування. І це зрозуміло.

Читати далі