Листопад 22, 2017

Триває дискусія щодо надання гуманітарної допомоги Україні

І під час виступу, і під час чисельних інтерв‘ю я зазначав кілька принципових моментів:

– я підтримую надання допомоги безпосередньо тим, хто її потребує (людям, установам, закладам), а не бюрократичним структурам (міністерства, адміністарції).

Читати далі

Листопад 22, 2017

Початок міжнародної конференції: «Україна. Забута криза в Європі?»

На жаль, сама назва красномовно свідчить про реальний стан справ. Варто зауважити, що Грузія, населення якої лише чотири мільйони чоловік, отримала допомоги в розмірі 5,5 млрд.дол. Я дякую організаторам за підтримку нашої держави!

Читати далі

Листопад 20, 2017

Розпочався дводенний візит делегації республіки Грузія

Голова делегації – Міністр у справах ВПО Созар Субарі. Ми вдячні нашим друзям за надання важливої інформації щодо успіхів і помилок. Варто зазначити, що державну Стратегію щодо ВПО Грузія прийняла лише через 12 років після початку конфлікту. Наша Стратегія вже готова і розглядається Урядом.

Читати далі

Листопад 19, 2017

Дивлюсь, «патріоти» вчепились в новий мем: «влада будує поліцейську державу»!

Жах! Караул! Ґвалт! В моєму світогляді – поліція вирішує питання забезпечення громадської безпеки. Хтось задоволений рівнем злочинності? Когось влаштовує рівень безпеки дорожнього руху? Комусь подобається кількість злочинних груп, які, прикриваючись «ветеранами АТО», нишпорять по всій державі, захоплюючи нерухомість, землі та фермерські врожаї?

Читати далі

Листопад 17, 2017

Твою мать!!!

Запросили на конференцію «Жінки за мир», яка проходить в конференц-залі ВРУ. Заходжу. Бахтєєва, Бойко, Новінський, Королевська… Шобло в зборі! Ну, думаю, розмовляти ж мають про захист дітей…

Читати далі