Серпень 17, 2018

Підписав Наказ. Громадську раду при Міністерстві створено

Відповідно до пункту 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики“, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, на підставі протоколу установчих зборів від 01.08.2018, затверджено склад Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України наказом від 15.08.2018 № 86, з текстом якого можна ознайомитись за посиланням.

Серпень 16, 2018

РосАгитПроп вчера плющило

Включив короткую цитату из моего эфира на 112-м где речь шла об обращении в Совбез ООН по ситуации в Азовском море, пропагандоны, наслаждаясь безнаказанностью России, ерничали:

Читати далі

Серпень 13, 2018

Сьогодні має відбутись нарада у Людмили Дєнісової з питань виконання Постанови КМУ 328

Сьогодні о 10-00 має відбутись нарада у Уповноваженого Верховної Ради з прав людини пані Людмили Дєнісової з питань виконання Постанови КМУ 328. Мова іде про створення Комісії з питань визначення та виплати компенсацій родинам політв’язнів.

Читати далі

Серпень 12, 2018

Спробую пояснити свою позицію щодо участі “нових облич» в президентських перегонах

Після того, як я скептично висловився щодо участі “нових облич» в президентських перегонах, з”явилось кілька публікацій в різних ЗМІ, в яких автори критикують мою “консервативність”. Спробую пояснити свою позицію.

Читати далі