Січень 12, 2018

Щиро дивуюсь тим дописувачам, які стверджують «нема чому навчатись в Північній Ірландії»!

Панове, що ви взагалі знаєте про конфлікти і пост-конфліктне врегулювання? Що ви знаєте про «стійкість» і «крихкість» громади? Які існують методики оцінок цих показників, які існують запобіжники, аналізи наслідків?.. Примітивізм – фундамент перемоги популізму!

Читати далі

Січень 11, 2018

Белфаст

Чотири – п‘ять зустрічей щоденно: з юніоністами, з націоналістами, з урядовцями…
Кожна розмова екстраполюється на нашу реальність. За час конфлікту за гратами опинились біля … 25 000 членів ІРА (Ірландської Республіканської Армії). І, біля, 12 000 юніоністів (прибічників Британії). У кожного свій біль, своя правда і свій погляд у майбутнє. Об‘єднує єдине – прагнення миру.
Читати далі

Січень 8, 2018

Навколо чого чубитесь, панове?!

Знов в студії ломають списи «експерти», «політологи» і депутати: законопроект «про де-окупацію», чи про «ре-інтергацію»? Не знаю, що ще треба зробити, аби вся ця публіка прочитала сам законопроект «Про особливості державної політики…» і, нарешті, зрозуміла: нема в ньому ні першого, ні другого!

Січень 7, 2018

Затверджена Державна цільова програма

Кабінетом Міністрів України затверджено Державну цільову програму відновлення та розбудови миру в східних регіонах України розроблену Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.  В основу Програми Міністерством було закладено комплексний підхід до вирішення проблеми відновлення та розбудови миру у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Січень 7, 2018

Он-лайн інформація щодо проектів на Донеччині та Луганщині

На Порталі економічного та соціального відновлення на сьогодні зареєстровано 1372 інфраструктурні, освітні та інші проекти. На даний момент на їх реалізацію витрачено 475 млн грн.

Читати далі