Січень 12, 2016

Провів нараду з силовиками щодо “мандрівок” суддів на окуповану територію

Не буду оприлюднювати вихідні дані, але картина далека від втішної: частина суддів (не всі) постійно відвідують як опуповану територію, так і Росію. Тільки дитина може не розуміти того, що такі посадовці перебувають поза уваги агентів ФСБ та МГБ! І, питаю, яких рішень щодо сепаратистів ми можемо очікувати від таких “мандрівників”??? В кращому випадку, вони беруть собі самовідвід від розгляду таких справ. Це – в кращому випадку!!!

Але, хочу зазначити, що з серпня місяця (з часу моєї першої наради з силовиками області щодо стану справ по кримінальному переслідуванню сепаратистів) ситуація дещо покращилась.

Отже, деякі дані, які я можу розголосити:

– до суду направлено 18 справ по 110 ст (територіальна цілісність держави) (тяжкий злочин)

– 65 справ по ст.258 (сприяння тероризму) (тяжкий злочин)

– 117 справ по ст.260 (участь у терористичних угрупованнях).

Серед розглянутих справ по ст.260 винесено 25 вироків з реальним терміном покарання та 22 вироки з відтермінуванням (умовно).

До того, вже є прецедент реального засудження заочно!

В той же час, отримав чимало інформації, яка свідчить про реальну недолугість діючих юридичних норм, яка гальмує процеси покарання злочинців. Ця інформація завтра буде систематизована, та надана мені разом з рекомендаціями щодо шляхів вирішення існуючих проблем.
Отримавши фахові рекомендації, маю намір надати їх до всіх владних структур: АПУ, ВРУ, КМУ та ін. Також маю намір домагатись змін в цій сфері публічно!

Наразі, дотримуючись етики та Законів, звертаюсь до Голів судів видати свої власні Розпорядження (Накази), якими заборонити суддям відвідування окупованої території. В решті-решт, якщо людині так конче потрібно їздтити в ЛНР/ДНР, вона може знайти собі іншу роботу!!!
Також маю намір видати аналогічне Розпорядження щодо співробітників обласної Адміністрації – в час війни кожен має зробити власний вибір. Треба розуміти, що кожен співробітник ОДА є носієм інформації, яка представляє інтерес для ворога!