Лютий 27, 2017

Проект “ВДВ” – “Ветерани до влади”

В суботу провів цікаву зустріч. В Києві запровадили цікавий проект: “ВДВ” – “Ветерани до влади”. Серед ветеранів АТО відбирають тих, хто хоче працювати у владних структурах, прагнучи змінювати країну. З хлопцями працюють викладачі, готують для проходження тестів, розповідають про суть державної служби і таке інше.

По-перше, напередодні ми обговорювали п”ятьох кандидатів, а на зустріч прийшли сімнадцять хлопців. Виявилось, що один з кандидатів вже пройшов в нашому Міністерстві тести та співбесіду і зараз вже оформлюється на роботу! Замість запланованої години зустріч тривала дві години. Всі присутні виявили бажання спробувати себе в нашому Міністерстві.

Вважаю такий досвід дуже позитивним! Я багаторазово казав про те, що, прагнучи змін в країні, треба йти у владні структури і робити ці зміні, а не “до основанья, а затем…”! Чим більше ТАКИХ людей буде у владних кабінетах, тим більші зміни будуть відбуватись в державі!

Щойно мав розмову з Міністром – він теж підтримує цю ініціативу!

p.s. Пару тижнів тому був кумедний випадок: дзвонить один з очільників ПС: “Георгій! Там до вас подався на роботу один з наших хлопців, допоможи йому.” Виявилось, хлопець не тільки “подався”, а вже успішно пройшов і тести, і співбесіду, і спецперевірку!