Листопад 11, 2015

Про роботу пункту перетину в Станиці Луганській та ситуацію навколо Ново-Айдарського елеватора

Після провокації в Станично-Луганському районі більше повідомлень про обстріли на Луганщині не отримав. Оцінюю загальну обстановку як “напружену”.

Щодо мого рішення по роботі пункту перетину в Станиці Луганській. Виходячи з того, що обстріли припинились, вирішив роботу пункту не припиняти. Хоча, зазначу чесно, рішення (для мене) не просте. Адже, зараз ніхто не візьме на себе відповідальність за безпеку людей. Ніхто!

Щодо ситуації навколо Ново-Айдарського елеватора.

Вчора відбулась велика нарада з цього питання, в якій брали участь представники МВС, Прокуратури, СБУ, Агрофонду, ДАКу та “Агротону”.

Прийнято компромісне рішення, суть якого полягає в наступному:

– жодна з сторін не буде застосовувати силу задля відстоювання своєї позиції

– “Агротон” на добровільних засадах взяв на себе зобов”язання надавати представнику ДАКа всі належні документи на право власності того зерна, яке вивозиться аграріями

– поліція та прокуратура порушують кримінальну справу щодо низки злочинів, вчинених колишнім керівництвом ДАКу щодо відчуження державного майна

– ВЦА бере на себе забезпечення нормального функціонування підприємства з точки зору правопорядку.

– ВЦА і ДАК вважаючи, що ми є свідками чергової спроби вкрасти у держави черговий стратегічний об”єкт, робимо все, від нас залежне, аби скасувати злочинні рішення та покарати винних.

p.s. Не встиг набрати текст, як отримав підтвердження того, в районі Попасної знову був бій. “Мавпи” отримали по зубах та відійшли. Кілка мавп “відійти” самотужки не змогли.