Січень 5, 2017

Про перекриття каналу контрабанди

Вчора в новинах по 112-му пройшов сюжет про взяття під контроль ЗСУ Новолуганська і про перекриття каналу контрабанди.

По-перше, хочу щиро подякувати нашим бійцям з батальону “Донбас-Україна” і їхньому командиру Філіну! Ця точка була дуже відома але, нажаль, таких каналів ще багато.

Як це працює?

В селищі, яке розташоване в “сірій зоні” реєструються приватні підприємці. Виходячи з того, що блок-пости ЗСУ стоять ПЕРЕД такими населеними пунктами, підприємці, отримавши реєстрацію в штабі АТЦ, мають фактичну можливість везти в ці населені пункти необмежену кількість товарів (це ж наша територія). Після того, як цей вантаж потрапляє в такий населений пункт, він перепрявляється на НКТ (адже, між населеним пунктом і НКТ жодних блок-постів більше немає).

Взявши під контроль Новолуганське, “Донбас-Україна” фактично зблизився з орками, тим самим заблокувавши виїзд автівок на НКТ. В інтерв”ю заступник Філіна казав про те, що вже були “парламентери” з “комерційними пропозиціями”:

– Нам пропонували по 100 000 грн за машину. А таких машин тут кілька десятків на добу!

Спокуса ду-у-уже велика!!!

Хочу вірити, що нашим хлопцям вдасться утриматись від спокуси і вони вистоять!!!

p.s. З власного досвіду: колись мені принесли на затвердження перелік “підприємців”, які б мали працювати в селі з населенням біля 300 осіб. Знаєте скільки було бажаючих торгувати там? 568!!! Цей перелік полетів від мого столу прямо в приймальню…