Листопад 18, 2015

Позитив та негатив

Позитив:

Міжнародна благодійна організація MercyCorps звітує про перші успіхи в наданні міжнародних грантів для розвитку малого бізнесу в Луганщині. В Старобільскому районі людина отримала грант для розвитку питомника декоративних рослин, у Новопскові – практикуючий лікар організував кабінет УЗД, в Білокуракіно – майстерня по виготовленню народних сувенірів, в Аннівці – животноводцтво. Загалом організація надала вже 200 грантів!

Разом з депутатом ВРУ Наталею Веселовою продовжуємо розробку змін до Закону та Порядку щодо відшкодувань за втрачене житло під час бойових дій на Сході. Це дуже непроста та кропітка робота – законотворчість. За нашими даними, лише на Луганщині зруйновано та пошкоджено більше 500 будинків. Ми не забуваємо про цих людей. Водночас, я не полишаю спроб надати допомогу в межах діючого законодавства.

Тривають відновлювальні роботи в Сватово. Як на соціальних об”об’єктах, так і в приватному секторі. На жаль, похолодало. Треба поспішати!

Негатив:

Обстановка вздовж лінії розмежування залишається вкрай напруженою. Вчора ввечері була здійснена чергова спроба з боку терористів атакувати наші позиції. Бойове зіткнення відбулось в районі Кряківки. Ми були поінформовані про можливі спроби ворога, тому були готові до такого розвитку подій. Отримавши відсіч, бойовики відступили.