Серпень 6, 2016

Плотницький “ой”!

Я ще не маю достовірної інформації щодо цього випадку. Тому, можу лише зазначити, що такий фінал я прогнозував три-чотири тижні тому. Я бачу чотири можливих сценарії.


“Свої”.

Відомо, що Плотницький нищівно грабував окуповану частину Луганщини. Звісно, в нього були і конкуренти серед місцевих “революціонерів”. Цілком імовірно, що ліквідація -результат внутрішньої конкурентної боротьби.

“Сусіди”.

“Дарагой сосед” Захарченко відверто конкурував з Плотницьким щодо розподілу сфер впливу і фінансових потоків. Доходило до спроб встановлювати місцеві “митниці” і податки. Можливо, саме люди Захарченка вирішили прибрати “сусіда”, аби на його місце просунути свою людину.

“Старший брат”.

Аналізуючи схожі події в інших країнах світу, варто зазначити, що, в переважній більшості, одіозні постаті довго не живуть. Виконавши свою справу на початку конфлікту, вони стають непотрібними (іноді – небезпечними) для закулісних режисерів. По-перше, вони надто багато знають. По-друге, вони – надто одіозні, отже, не підходять для переговорних процесів щодо замирення. Така доля спіткала одіозних ватажків на Балканах, в Чечні, в Грузії…

“Наші”.

Останній сценарій – результат успішної роботи наших фахівців. Це можуть бути як, контрольовані урядом, спецслужби, так і “народні месники”. Адже серед луганчан немало людей, які не хочуть забути про ту кров своїх друзів і родичів, яку пролили терористи.
Переконаний в тому, що такі “польоти в космос” очікують ще багатьох ватажків терористів!