Липень 24, 2015

Отчеты “летучек”

22.07.2015 на блок-посту “Карбоніт” затримано вантажівку “Газель” наповнену цукром, яка їхала в напрямку лінії розмежування без документів на товар. Вантажівка затримана, 23.07.2015 буде складено адмінітративний протокол на суму 17 тис. грн. та конфіскацію товару (на вирішення суду).

22.07.2015 у ході здійснення оперативно-розшукових заходів на лінії розмежування в районі шахти «Родіна», близько 20 год. 20 хв. затримано мікроавтобус «Opel Vivara» синього кольору (держаний номер ВВ 7976 СА), в якому знаходились Брославський Денис Юрійович, Кисіль Микола Васильович, Олійніченко Жаннета Василівна, Лавренко Олександр Миколайович.

Під час первинного огляду в мікроавтобусі було виявлено дві пачки купюр по 500 грн. та пачка дол. США, обв’язана клейкою стрічкою. Крім цього, в автомобілі знаходились пакунки із товарами широкого вжитку, продуктами харчування, косметичною продукцією тощо. Встановлено, що зазначений мікроавтобус слідував з м. Сєвєродонецьк до м. Луганськ.

Транспортного засобу, товар та осіб було доставлено до Лисичанського МВ УСБУ в Луганській області. Під час опитування з’ясувалося, що для безперешкодного перетину КПП водій мікроавтобуса дав хабара в 5000 грн. керівнику Гірського МВ УМВС України в Луганській області (отримано відповідні покази).

Источник: http://censor.net.ua/b742