Травень 29, 2016

Ось, отримав такий коментар. Вважаю за доцільне дати публічну відповідь, аби уникнути будь-якої “конспірології”

Цитата:

“Знаете, что самое пикантное. Уверена, что Туку не зря поставили именно в ЭТО министерство. И совсем не из-за опыта…… Его просто тупо топят. Ибо Тука один из немногих, кто реально пользуется авторитетом и кому верят миллионы – да. Я не вижу активности самого министра или кого-то еще из министерства в пропагандировании вот жтих вот постулатов про открытие границ. Почему? А потому что, в очередной ращ, Туку тупо подставляют. Выставляют на самое острие атаки. Используют как ледокол. И именно в дурнопахнущем вопросе, раскалывающем патриотическое сообшество…… Петя не промах – технично топит конкурентов.”

По-перше, хочу подякувати за довіру. Щиро.

Тепер, щодо питань, які ви порушили.

Я ніколи (!) нікого не “лизав” і не збираюсь цього робити. Я нікому особисто не давав “присягу на вірність”.

Докази?

– всупереч “лінії партії” я був (і є) противником проведення місцевих виборів на Луганщині, про що казав неодноразово

– всупереч “лінії партії” я не пішов на вибори і не очолив список БПП в області

– всупереч “лінії партії” я розпрощався з “обласним партійним лідером”, не надавши йому посаду заступника Голови ВЦА (в той же час, варто чесно зазначити, що це була єдина “рекомендація” за всі місяці моєї роботи на Луганщині

Щодо моєї позиції і публічності Міністра.

Так, до останнього часу Вадим Черниш був особою не публічною. Але, я “працюю над цим” – вже кілька разів він був в ефірах різних каналів. Я буду і надалі робити все, аби українці мали можливість бачити і чути не тільки пустих “експертів”, не тільки “політологів”, які не несуть жодної відповідальності за свої промови, не тільки набридлі обличчя “політичної еліти”! Вадим – реальний фахівець з тих питань, якими ми зараз займаємось. І ви мусите мати можливість отримувати інформацію від першоджерела.

Про свою особисту позицію.

Я абсолютно свідомо пішов на “зниження особистого рейтингу”. Тому, що сам цей “рейтинг” мене ніколи не цікавив. Можливо, в це важко повірити, але я завжди робив те, що сам особисто вважав за доцільне, а не те, чого від мене очікували інші.

Я чудово розумів, що зараз в мій бік полетить лайно і каміння! То що, на вашу думку, я мав вам брехати??? Вибачте, але ж я – не “політична еліта”! Це вони вам будуть розповідати про “війну до останнього”, ніколи не бувши на передовій. Це вони будуть вам розповідати про “боротьбу з корупцією”, борючись за потоки. Це вони будуть вам вішати лапшу про “непримиренну боротьбу”, цілуючись взасос з шлакоблоком.

Подобаються вам такі? Слухайте їх, дивіться на них, голосуйте за них.

Я свій вибір зробив абсолютно свідомо, намагаючись зробити щось корисне “зсередини”. Як тільки я відчую, що мене “ломають”, або мої намагання не дають результату – я покину владу. Можете повірити: для людини, яка не краде, влада – величезний тягар, а не сенс життя.