Липень 10, 2015

Начало эпических материалов о поездке “банды” в Житомирскую область)))

АвтоМайдан

“Автомайдан” разом з “Народним тилом” та “Самообороною” знову приїхав до Ємільчиного, що на Житомирщині, щоб перевірити, чи навело обласне керівництво міліції порядок в районі після нашої останньої поїздки.

Проблема в тому, що в Ємільчино всі останні роки існує мєнтовсько-прокурорський бєспрєдєл. Десятки закритих кримінальних справ, коли людей вбивали, збивали на авто, в тому числі і працівники міліції, але справи просто закривали, тому що скрізь “кум, сват, брат”. Більш того, місцеві депутати йдосі відмовляються визнати Росію агресором! У часи Майдану звідси також активно відправляли тітушок на антимайдан.

Останньою краплею стала кримінальна справа проти волонтера з “Народного тилу” Бакалюка, на якого в грудні минулого року напали місцеві тітушки, і якому місцеві ж правоПохоронці почали у відповідь просто шити справу.

Після нашої першої поїздки ми дізналися про жахливі факти “господарювання” місцевої влади в районі від самих мешканців Ємільчино.

Сьогодні ж керівництво району нагнало на мітинг навіть “групу підтримки” зі своїх родичів та тих самих антимайданівців.

Але адекватних людей зібралося в рази більше. Зараз ємільчанці біля мікрофону знову розповідають факти корупції місцевих чиновників. Юристи “Народного тилу” будуть їх фіксувати і потім передадуть керівництву області.

Після цього поїдемо знімати на коптер будинок та… конюшню начальника міліції. Конюшню! Карл!

Далі буде.