Січень 9, 2016

НАБРИДЛО МОВЧАТИ!

“Опытные люди” вже багато разів мені казали: “ти надто відвертий. сьогодні тебе не чіпають, але все фіксують. прийде час, і до тебе прийдуть і запитають і щодо автівок з-за кордону, і щодо амуніції та озброєння, і щодо твоєї “боротьби з контрабасом”.

Я не дитина і прекрасно розумію те, що в кожному відомстві на мене тихенько збирається досьє. Але… на моє переконання, у будь-якої людини (якщо вона – Людина, а не істота) настає той момент, коли вона робить свій вибір: чи вона починає ДІЯТИ, чи іона продовжує спостерігати за бездіяльністю корумпованої правоохоронної системи. Такий собі – час “Ч”.

Безкарність сепаратистів по всій країні, зухвалість хабарників, безпорадність правоохоронців, продажність суддів, запланована бездіяльність прокуратури та суцільна політична проституція – що ще треба для того, аби чоловік зрозумів що він – Людина! Людина, яка має право і обов’язок взяти безпосередньо на себе відповідальність за майбутнє своїх дітей, своєї Батьківщини?

Я, як людина, яка наразі має чималі важелі впливу на життя однієї з областей нашої України, дивуюсь з незграбності (небажання) державної системи боронити нашу Україну.

Я багато разів відмовився від організації свого власного “партизанського загону” (досить нам олігархічних банд”). Але, скажіть на милість, ЩО я має робити з суддями, які постійно відвідують окуповану територію? Як я маю реагувати на численні візити своїх підлеглих до ЛНР? Хтось вірить в те, що ФСБ залишає цих державних службовців поза своєї уваги??? А ми дивуємось з суддівських рішень щодо сепаратистів, з тяганини впроваджень з боку прокуратури, з мовчазного спостереження з боку місцевого СБУ…

Мабуть, настає той час, коли треба забувати про посаду, та повертатись до “десантно-волонтерського лозунгу” – “ніхто крім нас”!

Как не материться и не иметь желания раздробить все кости?!!Вчера в Киеве, Дарницкий р-он, сепарская сука, набухавшаяся…

Опубліковано Августом Зборовским 9 січня 2016 р.