Жовтень 2, 2017

На вихідних вночі сталась ще одна пожежа. Пожежа в санаторії “Тетерів” в місті Коростишів Житомирської області

В цьому санаторії мешкають переселенці. Серед них велика кількість дітей. Почавши вивчати стан цих людей, виявив цікаві факти. Зокрема, існує два (!) судових рішення щодо повернення цього санаторію в державну власність. Зараз цим комплексом незаконно розпоряджається приватна компанія, яка тупо ігнорує судові рішення.


Направив відповідного листа до МінЮсту щодо виконання судових рішень. Відповіді ще нема. Переселенці постійно скаржаться на нелюдські умови існування: постійні проблеми з опаленням, з водопостачанням, з електроенергією. Стан протипожежної безпеки – на фото, як і наслідки.
Попри незаконність присутнього керівництва санаторієм, з бюджету постійно виділяються кошти на утримання переселенців. Куди вони ідуть – невідомо, бо жодних звітів немає.

Приємно, що сама громада Коростишева до прибульців ставиться приязно: діти ходять до дитячого садку, навчаються в школі, їздять на екскурсії, відвідують дитячі гуртки. Разом з тим, “керівництво” санаторію нещодавно прийняло рішення і в один з корпусів заселило установу з реабілітації наркозалежних! Чудове сусідство з дітьми!

Поки боролись-бодались з чиновниками, цілком закономірно, отримали пожежу. Один з корпусів вигорів вщент. Нащастя, ніхто не постраждав. Може, ЗМІ зацікавляться долею цих людей і долею самого санаторію? Бо, вибачте, але я просто тону в цій бюрократичній багнюці.