Жовтень 20, 2016

НА МОЮ ДУМКУ, ЦЕ ВАРТО РОЗПОВСЮДИТИ ЯКОМОГА ШИРШЕ І ГУЧНІШЕ !

На днях всі ЗМІ розповідали про витік відео перехресного допиту між Медяником та Ландиком, в якому останній досить прозоро натякав на участь затриманого в сепаратистському русі Луганщини під головуванням “невинної вівці” Єфремова.

З цього зробили сенсацію!

Через день-два в мережі з’явилось відео перехресного допиту Медяника та “відомого блогера”. Блогер мямлив про те, що Медяник нє сєпар, а, мовляв, так просто “мимо проходил”.

Про це відео ніхто і не сказав. Чи то я пропустив?..

Луганчанин Всеволод Филимоненко (Vsevolod Filimonenko) на своїй сторінці почав обговорення цієї чудирнацької позиції “відомого блогера” і… наразився на брутальне хамство “журналіста” і … бан.

А сьогодні я побачив ще одне відео. Відео з залу суду.

Журналісти спочатку побачили і зафіксували листування членів ШлакоБлоку в ВРУ, в якому ці добродії один одному повідомляли про те, що сьогодні має відбутись суд, на якому Медянику мають змінити міру запобіжного заходу і випустити “на підписку”.

Порєшалі…

Журналісти поїхали в суд. НІКОГО!!! Тобто, судове засідання “рєшали” намагались протягнути тишком-нишком!!!

Проте, суддя проявила принциповість і… залишила Медяника за гратами! Дякую судді!

Подивіться на спантеличині фізіономії самого Медяника та його адвокатів…

Окрім відвертої спроби Ригів  “порєшать по-тихому”, мене зацікавив ще один дивний збіг обставин. А саме…

Серед тих “обранців”, які обмінювались СМСками щодо звільнення Медяника, мелькнуло до болі знайоме прізвище Лисичанського нардепа пана Сергія Дунаєва. Того самого Дунаєва, який на мітингу 09 травня називав сепаратистів – “наши герои”. Того самого Дунаєва, який, фактично, вкрав муніціпальний телевізійний канал “Акцент”. Той самий “рупор сепаратизму”, який постійно транслював звернення сепаратистів до мешканців з призовом поповнювати ряди “добровольців”. Той самий “Акцент”, який опинився у фаворі під час виїзного засідання Комітету ВРУ … “зі свободи слова”!!!!!!

Ви вкурили, ні?!

В Лисичанськ приїхав Комітет Верховної Ради України і вручив грамоти-відзнаки СЕПАРАТИСТАМ!!!!!

Вкурили?!

Замість того, щоб полірувати, сусідні з Єфремовим, нари – пан Дунаєв привіз  КОМІТЕТ  ВРУ!!!

Чудова компанія!.. І яким чином де неї притулився “відомий блогер”?.. Теж, мабуть, просто “мимо проходил”…

Відео суду дивіться самі. Дякую Всеволоду і його товаришу!

Вважаю, що зупинити це лайно ми зможемо лише піблічністю!

Роман Сініцин (Roman Sinicyn) Юрий Бутусов Юрий Касьянов Роман Бочкала Антон Геращенко Виталий Портников (Vitaly Portnikov) Виталий Шведов (Віталій Шведов) Наталья Веселова Наталья Воронкова (Nataly Voronkova) Руслан Сан-Марино Володимир Парасюк – офіційна спільнота Юрий Бирюков Rodion Shovkoshytnyi Rodion Hryhoryan Алексей Мочанов (Alex Mochanov) Андрій Тетерук (Тетерук Андрій)