Лютий 28, 2017

Майбутнє захоплених шахт виглядає не райдужним

Виходячи з того, що з 26 жовтня 2016 року “плотницькі” припинили відкачування ґрунтових вод з шахт на неконтрольованій території Луганщини, майбутнє захоплених шахт виглядає не райдужним. Обладнання демонтоване та вивезене в невідомому напрямку. Відновити діяльність цих шахт вже неможливо.


Окрім того, із-за того, що рівень ґрунтових вод піднімається, в районі можливе виникнення екологічного лиха – підтоплення території. Міністерство палива та енергетики зараз докладає зусиль для порятунку шахт, які знаходяться на контрольованій території. Німецькі фахівці зазначають, що ситуація дуже небезпечна.

p.s. Тим, хто зараз почне строчити “так і треба Ахмєтову”, раджу, від лютої ненависті до цього олігарха, розтрощити всі ті підприємства, які належать йому по всій Україні. Заразом варто заблокувати заводи Пінчука, підприємства Порошенка, “взяти під контроль” активи Бєні і таке інше. От тоді й заживемо!

Вугільні підприємства Ахметова потрапили під управління “ЛНР” – http://znaj.ua/news/regions/97345/vugilni-pidpriyemstva-ahmetova-potrapili-pid-upravlinnya-lnr.html