Грудень 3, 2015

Коли співати хочеться?

Коли бачиш очі радісних дітей! Коли чуєш їх веселий гомін!..

Я відверто не вважаю своєю заслугою придбання нових меблів для гімназії в Попасній. Адже я просто розпорядився не своїми коштами. Але, бачити щасливі очі малечі – це кайф!

Подивились відновлені житлові будинки, відновлену школу в Тошківці..

Ніколи не думав, що в мені ховається “будівельник”! )))

Тепер кілька слів про інший бік роботи.

В розрізі боротьби з корупцією: 07 грудня відбудеться семінар розробників системи “Прозоро”. Запрошуються представники всіх районів та міст області! Хто не вміє – навчимо, хто не бажає -…

Отримав “інсайд”: занепокоєні “товарсчи” вживають неймовірних зусиль щодо пошуку компромату на мене особисто та на тих людей, які працюють зі мною. Завдання – всіма способами зганьбити мене так, аби Президенту на залишалось нічого іншого, як звільнити мене з роботи.

Примітивно, панове!

Щоб ви не робили – я буду вас давити до повного знищення! Ваша активність лише свідчить про вірність обраного курсу! )))

p.s. Панове “синие пиджаки” (прокурори)! Я ще й досі не отримав відповіді щодо елеватора!.. Мабуть, пора вам про це нагадати з “голубого экрана”?.. Нагадаю! Мабуть, вже пора нагадати і про вашу “роботу” в Луганській області взагалі… Ваша бездіяльність вже починає дротувати не лише Одесу!

Детальніше – http://www.tuka.com.ua