Лютий 28, 2017

Кілька слів про поїздку Надії Савченко в ОРДЛО

1. Безпеку візиту забезпечували на найвищому рівні. Зокрема, Денис Казанський висловлює обгрунтовані підозри в тому, що це були саме росіяни, а не місцеві бойовики.

2. Візит проходив під чуйним супроводом російських “Звезд” і інших російських агітпропів.

3. Якщо вірити “Комсомольской правде”, Савченко ще й постріляла разом з ДНРівцями і заявила, що вони “нормальні хлопці”, з якими разом треба позбутись корумпованоі влади.

4. Єдине, чого реально домоглась Надія Савченко – вона отримала листи від наших полонених.

ВИСНОВКИ:

– Росія використовує вчинки Надії Савченко на свою користь;

– терористи не передавали листи наших полонених через міжнародні організаціі;

– “картинка”, яку зробили “Звезды”, в подальшому буде використана не тільки для демонстраціі “чудових умов утримання”, а й для того, щоб демонструвати рівень демократіі та безпеки (навіть “вбивця журналістів” почуває себе безпечно!) як аргумент для агітації щодо можливості проведення місцевих виборів в ОРДЛі;

– здійснюються спроби “легітимізаціі прямих переговорів” з вождями ОРДЛи задля того, щоб підтвердити статус “внутрішнього громадянського конфлікту” та вивести з переговорів і саму Росію і ОБСЄ.

p.s. Хочу вірити в те, що Надія Савченко не є “агентом Кремля”. Разом з тим вважаю, що Росія вміло використовує її в суто своіх цілях. Якщо Савченко не дослухається, її “діяльність” варто обмежити законним шляхом.