Грудень 16, 2015

Георгій Тука взяв участь в XI Міжнародному економічному форумі “Відкритий Донбас”

У містах Артемівську та Краматорську дгями відбувся XI міжнародний економічний форум “Відкритий Донбас”. У роботі форуму взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, перший заступник голови обласної державної адміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та провідних підприємств області.

Також на форумі були представники поважних міжнародних організацій: голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, координатор системи ООН, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Ніл Вокер, надзвичайний і повноважний посол Естонії в Україні Сулев Канніке, генеральний консул Німеччини у Донецьку – Вольфганг Мьоссінгер, радник з питань відновлення та стабілізації Кунал Дхар, керівник торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні Ніколас Бердж, президент торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, почесний консул України в Італії Марко Тозон, керівник проекту ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» Мустафа Саіт-Аметов.
У рамках заходу були порушені питання щодо перспективи відновлення та розвитку Донбасу, інструментів та механізмів його економічного зростання. Жвавий інтерес викликала тема можливої поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі та що це може дати українському бізнесу, вирішення першочергових завдань бізнесу в контексті співробітництва з Європейським Союзом та щодо підтримки вітчизняного малого та середнього підприємництва, залучення інвестицій у промисловість та економіку.

Активно обговорювалися перспективи участі підприємств Луганської області: ПП «ІнтерГазСинтез», ПАТ «Пролетарій», ТОВ «Лисстальпром», ТДВ «Сєвєродонецький завод хімічного нестандартного обладнання», ТОВ «НВП «Зоря», ПАТ «Пролетарій» в інвестиційних проектах підприємств Донецької області.

З консулом Німеччини Вольфгангом Мьоссінгером були розглянуті питання розширення співпраці німецьких підприємств і підприємства ПП«ІнтерГазСинтез» із 100 % німецькими інвестиціями.

Джерело: https://www.facebook.com/odalug