Січень 20, 2016

Георгій Тука взяв участь в презентації програми “Миротворення в Україні: роль жінок” (Фото)

Заступник ВГО “Спілка жінок України”, звертаючись до Туки: “Я Вам вірю і думаю, що багато жінок вам довіряє. І саме тому, що ми вам так віримо і довіряємо, ви не можете не виправдати нашу довіру”.

Сьогодні, 20 січня, у Сєвєродонецьку урочисто відбулася презентація програми “Миротворення в Україні: роль жінок”. Програма представляє собою серію семінарів, які проходять за підтримкою уряду Великої Британії. Організатором є Всеукраїнська громадська організація «Спілка жінок України». Семінари проходять циклом із серпня 2015-го по березень 2016-го року в 16 областях України. На Луганщину, щоб взяти участь у заході, прибуло близько 100 учасниць із Полтавщини, Чернігівщини, Волині, Київщини, Івано-Франківщини.

Відкрив захід керівник Луганської обласної ВЦА Георгій Тука.

“Я радий вас вітати на луганській землі. Дякую, що ви приїхали. Не можливо переоцінити внесок жінок у мир на землі. Щодо гендерної політики. Не так давно в мене була чергова нарада в кабінеті. На ній, крім мене, сиділи Оля, Ліза, Аня і Рита – усі вони працівники ВЦА. Така от у нас в адміністрації гендерна політика”, – пожартував очільник області.

“Я під великим враженням від того, що ми побачили. Ми відвідали дитячий будинок та школу-інтернат. Познайомилися з безліччю цікавих людей, яким хочеться вклонитися за те, що вони роблять. Я дуже рада, що в Луганській області до нас завітав Георгій Тука. Хочу Коли я хочу дізнатися, що відбувається на Луганщині, я шукаю інтерв’ю з Тукою. Я Вам вірю і думаю, що багато жінок вам довіряє. І саме тому, що ми вам так віримо і довіряємо, ви не можете не виправдати нашу довіру”, – відзначила заступник ВГО “Спілка жінок України” Світлана Демчак.