Грудень 8, 2015

Георгій Тука: Терористи та їх хазяї плюють на Мінські домовленості

Луганщину обстріляли з мінометів та гранатометів

Учора, 7 грудня, незаконні збройні формування обстрілювали Луганську область з мінометів, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.

Зокрема, у період з 20:30 до 22:00 з боку с. Сміле (підконтрольне так званій «ЛНР») терористи обстріляли з мінометів (52 постріли) опорний пункт 24-ї бригади у Новоайдарському районі. Інформація про жертви та руйнування не надходила.

Також близько 13:40 з боку пам’ятника «Князю Ігорю» (територія, підконтрольна так званій «ЛНР») бойовики з автоматичних гранатометів обстріляли район «нового моста» у смт Станиця Луганська. Зі стрілецької зброї терористи також обстріляли опорний пункт у селі Болотене Станично-Луганського району.

Крім того, двоє бійців учора підірвалися на «розтяжці». Один дістав поранення біля Болотеного під час патрулювання. Другого було поранено в районі міста Попасна. Він підірвався на «розтяжці» (РГД-5), яка знаходилася на стовбурі дерева, під час переслідування 3-х осіб з ДРГ НЗФ «ЛНР». Постраждалих доставлено до районних лікарень. За словами лікарів, наразі їх здоров’ю нічого не загрожує.

«Терористи знову почали активні обстріли. Я вкотре хочу наголосити, що терористи та їх хазяї плюють на Мінські домовленості», – наголосив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.