Березень 11, 2016

Георгій Тука підписав розпорядження про заборону державним службовцям відвідувати окуповані території

Керівник Луганської обласної ВЦА Г. Тука з метою захисту державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування від проявів тероризму, створення умов для недопущення розголошення інформації, що стала їм відома під час виконання посадових обов’язків, яке може зашкодити інтересам державної служби та служби в органах місцевого самоврядування від проявів тероризму, створення умов для недопущення розголошення інформації, що стала їм відома під час виконання посадових обов’язків, яке може зашкодити інтересам державної служби та служби в органах місцевого самоврядування прийняв рішення:

1. Заборонити рух державних службовців облдержадміністрації, райдержадміністрації на період, до прийняття відповідного розпорядження голови облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, на територію населених пунктів, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

2. Рекомендувати керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування вжити заходів щодо недопущення руху їх працівників на територію, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюються свої повноваження.

«Я солідарний з Жебрівським це рішення давно вже назрівало у зв’язку із постійними візитами деяких держслужбовців на окуповану територію. Ми не можемо їм забезпечити безпеку під час відвідин непідконтрольної Луганщини, а вони як носії інформації знаходяться на постійному контролі у спецслужб Росії та терористів. Рішення вступить у силу після погодження у АТЦ», – зазначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.