Лютий 3, 2017

Дякую Олексій Гриценко за справжню чоловічу позицію!

Попри те, що у нас різні позиціі що до “блокади”, Льоха, який знає мене ще з Майдану, не тупо приєднався до хору “ату його” (як це зробив пан Па…сюк), а зателефонував і поспілкувався.


Отже, я зрозумів, що зараз вже мова іде не про “заморити голодом”. Зараз акцент змінився і дуже суттєво. Головне запитання: прозорість вартості вугілля, використання формули “Ротердам +” і … погана, нажаль, поінформованість про реальний стан речей.

По-перше, одразу зазначу: я двома руками “ЗА” прозорість і правду. Тобто, якщо мова іде про моніторінг – то я союзник ще з часів своєі роботи на Луганщині!

По роду своєі роботи я займаюсь не ціноутворенням, а логістикою. Тому я не маю об’єктивноі інформаціі про те, яка вартість фігурує в розрахунках тарифів.
Я не буду розповідати про всі засідання Енергетичного штабу, про той небезпечний стан, в якому ми перебували восени. Я не стану розповідати про той стан вагонного парку, який ми отримали від “папєрєдніков”, про потужності портових перевалок і багато чог іншого.

Я просто хочу подякувати Олексію за те, що він не піддався на суцільну “ЗРАДУ”, а поступив по-чоловічому!

Для себе я зробив такі висновки:

1. Влада (Уряд) дійсно невдало комунікує з людьми, роз’яснюючи свою позицію і реальний стан речей.

2. Найближчими днями я збиру тих людей, яким я довіряю (нардепи, активісти) вузьким колом і детально розповім про стан речей.

3. Далеко не кожен “герой”-нардеп, який лізе в обійма, є справжнім ЧОЛОВІКОМ.