Грудень 7, 2015

Дещо про сьогодні

Не прочитано більше 20 СМС, та не прийнято більше 20 дзвінків. Але…

1. Прийняте принципове рішення щодо участі ВЦА в будівництві житла, яке вже розпочате. Обсяг наразі з”з’ясовується. Мова іде не про чотири 9-поверхівки, які ми плануємо побудувати в 2016 році. Мова іде про додаткове житло, кошти на будівництво якого ми хочемо виділити ще в цьому році.

2. Провів зустріч з 8 керівниками місцевих промислових підприємств. Є цікаві речі. Запроваджуємо комплексну обласну програму енергозбереження, яка включає в себе аудит, облік, утеплення, керування та використання сучасної освітлювальної техніки. Виробники обіцяють таку економію, що… енергетики їх з”їдять живцем. Побачимо!

3. Провів переговори щодо залучення іноземних фінансів на реалізацію трьох проектів: розбудова доріг, реконструкція аеропорту, будівництво житла. Наступного тижня маю отримати адженду щодо подальших дій.

4. Обговорив з потенційним інвестором процедуру відновлення збагачувальної фабрики (або двох). До цього мав вже зустріч з міністром – ідея має підтримку.

5. Розробили механізм виділення коштів на відновлення доріг в Попаснянському районі. Чекаю проекту з району.

6. Вагончик з електротоварами, затриманий прикордонниками, стоїть попри те, що володар вантажу вже три рази встиг переробити накладні.

7. Отримав додаткову інформацію про “вагончики”. Під час затримання цих вантажів військовими, одразу починались дзвінки від різних “уважаемых людей”, які пояснювали, що це – вантаж депутата К і тому його не можна затримувати. Спробує прийняти безпосередньо участь в наступному затриманні: цікавить хто мені зателефонує?..

p.s. Акція протесту проти “гауляйтера” в Северодонецьку.

Шановні, наступного разу попередьте мене – приєднаюсь!