Січень 2, 2016

Декілька зауважень для “експертів”, які вже кричать: знову влада нічого не робить, знову влада винувата!

Перше. Якщо в середині домівки проводка та автомати не відповідають рівню навантаження (а ввімкнений обігрівач дає чимале додаткове навантаження) – винувати самі мешканці.

Друге. Загальні електричні мережі контролює не влада, а різного роду приватні компанії. Влада на них впливає дуже опосередковано. Дуже!

Третє. Перш, ніж теорізувати з приводу і без, раджу “експертам” проїхатись по Луганщині і на власні очі подивитись на п”ятиповерхівки з печним опаленням. На туалети “у дворі”. На бабусь, які тягнуть ведрами вугілля на п”ятий поверх. На школи, в яких за 40-50 років ніхто навіть дах не ремонтував. На дороги, яких просто не існує в природі, а лише на мапах. І це – в наш час! Чим займались “батьки регіону”, окрім того, що 20 років його грабували і гвалтували – не знаю.

Четверте. Лише зараз (і, нажаль, далеко не всюду) голови районів почали розуміти що таке “енерго-аудіт”, для чого він потрібен і з чого треба починати: з вікон-дверей, батарей, котелень чи… з аудіту будівлі.

П”яте. Чому ті нелюди, яки довели край до такого стану, не тільки не сидять на нарах, а й продовжують використовувати свої грабіжницькі схеми? Чому ще й досі при посадах перебуваєть ті судді, прокурори, СБУшніки, які роками потакали “батькам”? І головне: чому ті, кого так гвалтували на протязі двадцяти років, продовжують молитись на своїх гвалтівників, постійно віддачи власну долю в ці загребущі рученята?!

Я не збираюсь знімати з себе відповідальності за розвиток краю! Але, прошу бути просто об”єктивними в своїх оцінках: дитя не народжується за три місяці.