Лютий 3, 2017

Давно озвучую пропозицію, яка, на мій погляд, здатна суттєво змінити стан речей

Попри всю очевидність, я й досі не отримав підтримки ані від нардепів, ані від активістів. Моя пропозиція полягає в наступному: прийняти два Закони.


Перший: зломати багаторічну злочинну практику надання бюджетних коштів в останні дні поточного року та повернення іх в бюджет в разі “неосвоєння”. Така практика призводить до того, що користувачі бюджетних ресурсів вимушені “освоювати” виділені кошти “під ялинку”, порушуючи всі нормативи та ідучі на корупційні вчинки!

Друге: прийняти Закон, який би дозволяв державі, в разі критичноі необхідності, брати на себе управління приватними підприємствами критичноі інфраструктури. Прийняття такого Закону, з моєі точки зору, надало б владі брати в управління об’єкти, а не витрачати місяці на переговори з власниками, для яких головна мета – отримання прибутку.

Один з яскравих прикладів – ситуація з ЛЕО. Свого часу Уряд розпорядився всім підприємствам з НКТ перереєструватись на вільній територіі. А, от власник ЛЕО, пан Григорішин, заявив “не хачу”! І виявилось, що у Держави немає дієвого механізму протидіі таким вчинкам. Сіли на шпагат: і відібрати під контроль неможна, і відключити нема можливості…

Отже, в которий раз, закликаю уважно розглянути ці питання!

На жаль, мушу зазначити: за два роки я єдиний, хто вимагає рішень цих проблем.
Я не бачив і не бачу підтримки не від кого! А де наші “зрадофіли”? Де професійні “борцуни з корупцією”? Де активісти та громадськість?