Січень 6, 2017

Чергова “зрада”

Аби уникнути неефективного використання виділених коштів, Урядом створена міжвідомча комісія, мета якої перевірити не тільки відсутність можливих корупційних ризиків, але й перевірити доцільність фінансування тих чи інших об”єктів.

Багато критики викликала “Програма розбудови миру”, яка викладена для обговорення на сторінці Міністерства. І, мушу зазначити, критика ця буває досить доцільною. Але… Перш, ніж волати “Тука продався”, чи “корупція всюди”, треба зрозуміти, шановні “зрадофіли”: в поданій Програмі зібрані “побажання” місцевих органів влади, а не мої особисті чи Міністерства вцілому! Тих самих органів влади, які ви особисто обирали не так давно!

Від себе хочу додати: на будівництво “фонтанів” державний бюджет фінансів надавати не буде – війна. Але, якщо сама громада самостійно прийме таке рішення (побудувати фонтан за власні кошти), то ніхто інший не в праві піддавати сумніву таке бажання. І, якщо в Рівному мешканці вирішать побудувати фантан з бурштину, а в Вінниці – додати до “співочого фонтану” ще й лебедів, то не справа львівян чи киян повчати інших ЯК треба витрачати власні кошти.

Урядом прийнято рішення про створення міжвідомчої комісії, яка проаналізує використання коштів виділених для відновлення Донецької та Луганської областей – http://mtot.gov.ua