Березень 9, 2016

Будівництво КПВВ в Золотому триває

Щойно повернувся з Золотого, де триває будівництво автомобільного КПВВ. Це буде перший на Луганщині повноцінний пункт пропуску.

Під час планування фахівцями були врахований весь досвід при облаштуванні подібних установ у наших сусідів – донетчан.

Передбачені і окремі зони досмотру транспортних засобів, і окремий прохід для пішоходів, і санітарна зона, і засоби захисту від можливих обстрілів. Вже стоять, придбані нами, мобільні вагончики для прикордонників, вже їдуть вагончики для працівників фіскальної служби та Збройних сил, вже підведена вода та електроенергія, вже заплановані засоби відеоспостереження та супутникового зв’язку. Також передбачена окрема полоса для руху гуманітарних вантажів. Разом з тим, зі слів спостерігачів ОБСЄ, по той бік лінії розмежування не робиться нічого!

В той же час, вимушений зазначити, що, наприклад, сьогодні скоротилась кількість працівників дорожньої служби. Чому? Бо вчора ввечері мавпи з протилежної сторони здійснили обстріл з гранатомету. І, хоч міна була одна і впала на відстані біля 70 метрів від буд майданчику, проте, робітників це налякало і вони сьогодні відмовились вийти на роботу. Чи можу я їм за це дорікати? Ні, не можу!

Отже, вкотре пояснюю для «георгіївських мавп»: будь які провокативні дії призводять до затримки відкриття КПВВ, про який ви так постійно «піклуєтесь» під час Мінських переговорів!