Вересень 8, 2017

“Бляхи-мухи”

Зранку отримав повідомлення про те, що “злочинна влада” відмовила в пропуску на територію України машини “Мерседес-Бенц” (Швидка допомога) на підставі цієї заборони. Увага! “Швидка допомога” – гуманітарна допомога з Нідерландів і, якщо я не помиляюсь, іде в зону АТО!!!

Почав сьогодні у ВРУ виясняти у колег, як таке відбулось і що ми можемо зробити?

Отже.

Україна взяла на себе зобов”язання щодо вимог до двигунів – Євро-5. Тобто, ввіз автівок нижчої категорії заборонений, згідно вимог Європейського Союзу. Таким чином, заборона на ввіз такої “Швидкої” цілком офіційна.

Але… В той самий час, країну заполонили різної якості “бляхи-мухи”! Що робиться?

Перше: як повідомив мені Заступник Міністра Інфрастурктури Юрій Лавренюк, вчора відбувся рейд на Ужгородській митниці. Всю зміну “прийняли” правоохороці не тільки з великою сумою налу, але й пачками липових документів, які засвідчують перетин державного кардону “бляхами-мухами”!

Сподіваюсь, посадять!

Друге: зараз Уряд працює над змінами до нормативних документів, згідно яких має відбутись зміна вимог для машин “Швидкої допомоги” (виключно).

p.s. Я особисто вважаю за доцільне зробити таке виключення ще й для автівок, які прямують в АТО. І мені начхать, що один з чинуш, який опікується долею гуманітарної допомоги, волає: на цих машинах потім грабують банки та скоюють злочини!..